Měj svůj WEB

online strategie tvorba webu propagace prodej dlouhodobá spolupráce šetříme vaše náklady diskrétnost šetříme váš čas automatizace procesů

OBORY PODNIKÁNÍ V KTERÝCH VÁS HRAVĚ DOSTANEME PŘED KONKURENCI

ZAMLUVTE SI KRÁTKOU KONZULTACI

Udělejte první krok ke zvýšení vašeho zisku a zamluvte si svou BEZPLATNOU 30-ti minutovou konzultaci.

nebo volejte na telefon:

Časté dotazy

Přímo typické E-SHOPY se stovkami produktů nevytváříme. Na to jsou vhodnější jiné platformy. Nicméně vám dokáže pomoci alespoň se strategií. Prodejní weby ale samozřejmě tvoříme. Dokážeme pomoci s jedno produktovým (s více variantami) prodejem na samostatné prodejní stránce. Stránek ale může být neomezeně. Je tu i možnost prodeje více produktů najednou, ale to je lepší probrat v případě zájmu osobně. I když máte eshop je dobré mít více tzv. Vstupních stránek pro jednotlivé produkty nebo kategorie, které vedou na vás eshop. Tím, že popíšete produkt na speciální stránce dokážete mnohem lépe produkt odprezentovat než pouze z krátkého popisku u produktu. Je to pracnější to ano. Výhod je ale mnohem více. Napište nám nebo si domluvte konzultaci a vysvětlíme vám proč to bez tohoto postupu v budoucnosti nebude ani jinak možné. Odlište se od konkurence již dnes a získejte nefér výhodu v budoucnu.

Opravdu to možné je. Jak jsme popsali v dotazu TVOŘÍTE I E-SHOPY? Zároveň to berte spíše jako podporu nebo další nohu Vašeho byznysu, která dokáže najít zájemce o Váš produkt/službu a postupně je přetavit v zákazníka, který dokončí proces nákupu klidně už ve Vašem kamenném podniku. Většina procesu kdy se stal zájemce zákazníkem však vznikl právě na INTERNETU díky VAŠIM WEBOVÝM STRÁNKÁM a ONLINE MARKETINGU. Názornou ukázku z praxe najdete v našem článku ZDE.

Používáme světově nejrozšířenější a nejověřenější redakční systém WordPress a plugin Elementor. Elementor používá už více jak 3 miliony webových stránek po celém světě. Oblibu si tento plugin na tvorbu webu získal především díky svým obsáhlým možnostem editace stránek, intuitivním ovládání a propracovaným šablonám.

Ano, možné to samozřejmě je. Ovšem pokud to bude třeba, doporučujeme to nechat na nás. Menší úpravy máte v ceně v prvním roce naši spolupráce. V případě dalších let nebo většího zásahu do webu se můžeme domluvit na individuální pomoci. Cena je na dohodě. Rádi pomůžeme. V případě, že si budete chtít web upravit sám pak neneseme zodpovědnost za jeho funkčnost.

Ano, jedná se o tzv. responzivitu webu. Ta je u nás samozřejmostí a velmi na ni klademe důraz. V dnešní dobře je totiž návštěvnost webu z telefonů obrovská (přibližně 50 %) a stále roste. Mít tak stránky nepřizpůsobené na telefony je téměř byznysová sebevražda.

Pro užší spolupráci se zaměřujeme převážně na Moravu. (Pro tvorbu marketingových materiálů přímo ve Vašem podniku) Nebráníme se však jakékoliv spolupráce na území ČR a SVK. V dnešní době lze 99 % všech náležitostí a projektů vyřešit online. V případě domluvy přijedeme za Vámi i mimo Moravu 🙂

Varianta 1: Při jednorázové platbě se po nezávazné schůzce kde si oboustranně vše ujasníme probíhá platby zálohy ve výši 50 % ze sjednané ceny.  Druhá část odměny je požadována jakmile se odsouhlasí finální verze Vaší nové webové stránky a strategie. Poté proběhne předání webu a zprovoznění na Vaší doméně.

Velmi záleží na rozsahu projektu. Prioritou je pro nás Vaše absolutní spokojenost. Nejprve je třeba dokonale poznat váš produkt či službu a na to napasovat nejvhodnější online strategii. Je to ta nejdůležitější a zároveň nejnáročnější část procesu. Na to si většinou vyhrazujeme přibližně 1. měsíc. Web se tak tvoří a dolaďuje v průběhu 2.měsíce naší spolupráce. V 3. měsíci se strategie testuje a ladí v provozu. Také velmi záleží na spolupráci z Vaší strany (dodání podkladů pro tvorbu a rychlost komunikace). Naše ceny jsou za celkovou službu. Ne za měsíční nebo roční délku spolupráce.

Máme velmi blízko k těmto oborům.  Restaurace, hotel, kadeřnictví, květinářství, kavárny, autoopravny, sportovní a kulturní zařízení a podobné lokální podniky, která najdete v každém městě. Baví nás ale také propagace online produktů jako je E-BOOKU, video KURZ, AUDIO NAHRÁVKA apod. Velmi rádi pomůžeme i řemeslníkům kde se na ceně za služby určitě také domluvíme.

logo

NENAŠLI JSTE ODPOVĚD NA VÁŠ DOTAZ ?

NAPIŠTE NÁM

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

logo

Pomáháme rozjet Vaše podnikání díky webovým stránkám a online marketingu.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

WEB, musí sbírat kontakty budovat důvěru prodávat / sbírat zakázky být responzivní být přehledný obsahovat výzvu k akci být propojen na analytické nástroje mít vytvořenou marketingovou strategii měřit návštěvnost měřit konverzní poměr být optimalizovaný pro vyhledávače (SEO) být napojený na emalingové nástroje pracovat automatizovaně

honza@mejsvujweb.cz   •   776 530 816

2021 MEJSVUJWEB.cz