Tvoříme
PRODEJNÍ WEBY

- další nohu vašeho podnikání

" I když se to na první pohled nezdá, dá se najít způsob jak přes internet prodat jakoukoliv věc či službu, která vás napadne. Stačí se jen pořádně zamyslet. Víme jak na to a rádi to budeme s vámi sdílet. "

" I když se to na první pohled nezdá, dá se najít způsob jak přes internet prodat jakoukoliv věc či službu, která vás napadne. Stačí se jen pořádně zamyslet. Víme jak na to a rádi to budeme s vámi sdílet. "

Honza

MEJSVUJWEB.cz

Honza

MEJSVUJWEB.cz

Tvoříme
PRODEJNÍ WEBY

- další nohu vašeho podnikání

" I když se to na první pohled nezdá, dá se najít způsob jak přes internet prodat jakoukoliv věc či službu, která vás napadne. Stačí se jen pořádně zamyslet. Víme jak na to a rádi to budeme s vámi sdílet. "

Honza

MEJSVUJWEB.cz

Honza

MEJSVUJWEB.cz

WEB musí PRACOVAT pro Vás ne VY NA něj

WEB
musí PRACOVAT pro Vás
ne VY NA něj

Ujíždí Vám vlak?

Máte nedostatek zakázek nebo málo prodejů?

Obáváte se o budoucnost Vašeho podnikání? Nový zákazníci chodí čím dál méně a ještě k tomu vedle otevřela nová konkurence která je na internetu jako doma? Je třeba se přizpůsobit 21.století a být tam také. Většinu populace je možné oslovit právě na internetu. WEB a online propagace + sociální sítě jsou DNES a v BUDOUCNU cesta kudy se ubírá většina světově nejúspěšnějších firem. Do online reklamy se ročně investuje miliardy dolarů. Nezůstaňte v poli poražených….Dokážeme Vás opět dostat do hry, ale je třeba mnohé věci změnit, protože doba se také velmi ZMĚNILA.

PRODEJNÍ WEb a sociální sítě vám nic neříkají?

Není web jako web..

Zaplatili jste si za prezentační web spoustu peněz a nyní po několika letech zjišťujete že je Vám takový typ webu téměř k ničemu a víc Vás stál než vydělal?

Nezoufejte…je to realita mnoha firem. Ceny prezentačních webů se v minulosti pohybovali v řádech desítek až stovek tisíc Kč a užitek byl často nulový.

Naše ceny jsou desetinnové a přitom užitek pro Váš byznys může být několikanásobný. Prodejní web jak už název napovídá splňuje vše co web prezentační ale obsahuje k tomu spoustu vychytávek a je postaven tak aby  plnil roli obchodního prodejce. Investice do jeho vytvoření se Vám tak zaručeně vrátí i s pěkným bonusem.

Vytvořte ziskovou nohu byznysu

Zautomatizujte přísun zákázek a věnujte se rozvoji byznysu..

Webové stránky jsou jedním z nejefektivnějších nástrojů 21. století pro růst Vašeho podnikání. Je až neuvěřitelné kolika různými způsoby lze již nyní prodávat produkt přes internet. Web je ve všech způsobech internetové propagace stavebním kamenem.

Kvalitně vytvořený web a online marketing Vám bude přivádět zákazníky a Vy se můžete soustředit na to nejdůležitější… zlepšování Vašich produktů či služeb.

TVOŘÍME WEBOVÉ STRÁNKY PODLE PROPRACOVANÉ STRATEGIE ÚSPĚŠNÝCH PRODEJNÍCH WEBŮ

PRODEJNÍ vs. KLASICKÝ web

PRODEJNÍ WEB

KLASICKÝ WEB

jak probíhá tvorba webu?

Pro sestavení úspěšného PRODEJNÍHO WEBU je nezbytné do detailu poznat čím se zabýváte, jaké cíle máte a jaké problémy řešíte. Zároveň Vám představíme naše služby a upřesníme si rozsah spolupráce.

Je třeba si ujasnit KDO je Váš zákazník. Čím přesněji dokážete určit jak vypadá, co dělá, kolik vydělává, jaké má koníčky a kolik je mu přibližně let, tím srozumitelněji mu dokážete předat informace o Vašem produktu. Takovému zákazníkovi přizpůsobíme styl komunikace, grafiku a jednotlivé sekce webu tak aby se mu dobře konzumovaly.

Podíváme se, jak se prezentují na internetu Vaši konkurenti, jaké mají silné a slabé stránky. Tyto informace porovnáme s Vaším byznysem a tam, kde najdeme konkureční výhodu nebo mezeru na trhu toho využijeme a důkladně to na webu zviditelníme.

Jelikož uz známe dokonale Váš produkt, cíle, i kdo je Váš ideální zákazník, můžeme začít skládat jednotlivé sekce webu, které budou tvořit ucelený prodejní systém. Navrhneme Vám tyto sekce a poté co si odsouhlasíme rozsah prací se pustíme do návrhu. Pro obě strany je důležité mít jasně specifikovaný rozsah prací, aby v budoucnu nedocházelo k neshodám o tom, zda něco není tak jak bylo domluveno.

Kvalitní obsah je to, co přesvědční návštěvníka webu stát se zákazníkem. Společně dáme dohromady texty, fotky, obrázky, animace, videa, reference a další prvky, které pomalu ale jistě budují důvěru a vedou návštěvníka k požadované akci (nákup, vložení kontaktních údajů, rezervace, atd.)

Poté co máme hotové přesvědčující texty které budou prodávat. Vloženou grafiku a výzvy k akci můžeme web prohlásit za připravený k zveřejnění. Po jeho zveřejnění ještě otestujeme funkčnost na různých zařízeních a při různých situacích, které mohou nastat.

Po fázi vývoje a spuštění stránek začíná další velmi důležitá část práce. Vyhodnocujeme v čase jak je web navštěvován, jaká je míra opuštění a hlavně jaký je konverzní poměr. Tyto informace nám poskytnou analytické nástroje které Vám na web napojíme. Na základě těchto dat vyhodnotíme, co by šlo ještě vylepšit a web tak ještě více zefektivnit pro lepší prodejní výsledky.

V tomto kroku se začnou dít velké věci. Pokud se rozhodnete s námi pokračovat a využijete celou sílu naší strategie pak dostaneme Váš nový web na oči cílové skupině, kterou jsme si definovali v předchozích krocích. Konzistentně poté pracujeme na zvyšování návštěvnosti webu a počtu objednávek tzv. konverzního poměru.  Více o tom budeme mluvit v 2.kroku online strategie.

PROČ WEB OD NÁS?

I když se to nezdá PRODEJNÍ WEB lze aplikovat na jakýkoliv druh podnikání. Ne vždy je totiž cílem prodej. Někdy Vám stačí, aby web sbíral např. kontakty na zákazníky, data, rezervace, poptávky nebo byl pouze součástí propracovanější marketingové strategie a samotný prodej se pak dokončí jinde. Pokud máte pochybnosti, že nedokážete Váš produkt prodávat online (i když jde o fyzický produkt nebo službu) rádi přijmeme tuto výzvu a přesvědčíme Vás o opaku. Stačí nás kontaktovat a my se mrkneme JAK POMOCI S ONLINE PRODEJEM PŘÍMO VÁM.

Poradíme ZDARMA a rádi

Jaký je druhý krok strategie
pro ÚSPĚŠNÝ prodej přes internet ?

Marketing na míru

od 1

měsíčně

2.KROK

ONLINE MARKETING

Nyní máte vše zprovozněno Váš nový WEB je připraven okouzlit návštěvníky a přetvořit je na zákazníky. Pokud ale svůj web nepropagujete nikdo jej téměř nenavštíví. Malá návštěvnost webu = málo prodejů skrz internet. Pak tedy webová stránka postrádá smysl a Vám zbytečně UTÍKÁ ZISK.

Výhodou dnešní doby je možnost si návštěvnost webu koupit (za pořád ještě nízké náklady) v porovnáním s tím co to může Vašemu byznysu přinést. Cest jak na propagaci webu je nespočet. Těch funkčních ale jen pár. Rádi Vám s tím pomůžeme.

Vymyslíme kampaň přímo na míru Vašemu byznysu.  Důkladně nastudujeme obor Vašeho podnikání a najdeme potenciál, který lze u Vás nejlépe zhodnotit a má v ideálním případě konkurenční výhodu. Najdeme možnosti jak vydělat více i tam kde byste to nečekali a vymyslíme zcela nové služby a produkty z vaší již zavedené nabídky.